dom weselny okolice warszawy

Dom weselny w okolicy Warszawy- jak wybrać najlepszy?

Chcąc zorganizować niezapomniane wesele, które będzie komfortowe dla Was oraz atrakcyjne dla gości, potrzebujesz miejsca, które wywrze odpowiednie wrażenie na innych. Potrzebna jest również obsługa, która odpowiednio zadba o gości w taki sposób, aby Para Młoda mogła zająć się świętowaniem tego specjalnego dnia. Wpisując w wyszukiwarce frazę „Dom weselny Warszawa” można znaleźć liczne sale weselne w stolicy oraz jej okolicach. Na co więc zwrócić uwagę?

Opinie innych Par

Przede wszystkim sprawdź opinie innych osób, które skorzystały z oferty danego domu weselnego. Czy byli zadowoleni? W sieci można znaleźć mnóstwo wartościowych opinii, napisanych w wyczerpujący temat sposób. Dzięki temu możesz zyskać pewność, czy wybrana przez Ciebie sala weselna jest warta tego, aby ją odwiedzić i obejrzeć. Dwór nad Narwią jest doskonałym przykładem miejsca, które cieszy się doskonałą opinią swoich klientów. Nie tylko mogą pochwalić się znaczącą liczbą zadowolonych Młodych Par, ale również wyjątkowo wysoką jakością obsługi. W tym wypadku opinie znalezione w sieci w zupełności oddają jakość usług oferowanych przez nasz dom weselny.

Super miejsce na wesele. Leśny klimat, przepiękne kryształowe żyrandole, pyszne jedzenie, co najważniejsze, domowe i własnej roboty, wspaniała obsługa. Pani Ela i Pani Marysia stanęły na wysokości zadania. Brawo Drogie Panie 🙂

Patrycja

Przyjechaliśmy dzień przed ślubem żeby trochę się przygotować i nic nie było problemem. Pani Ela i Pani Marysia starały się jak mogły żeby wszystko było tak jak jak należy. Tomek świetnie ogarniał obsługę kelnerską. Miejsce godne polecenia za szybkość obsługi i jej jakość. Sala była tak przygotowana, że w zasadzie nic nie trzeba było dodawać. Kuchnia palce lizać. A wszystko odbyło się w rodzinnej atmosferze tak, że aż chciało się usiąść i pogadać nie tylko z Gośćmi ale także z obsługą.

Anna

Uwielbiam wracać do tego miejsca! Bardzo dobra obsługa, smaczne jedzenie i co najważniejsze w przepięknym miejscu 😍 polecam!

Agnieszka

Ilu gości planujecie zaprosić?

Warto zwrócić również uwagę na maksymalną liczbę gości, jaką może pomieścić sala weselna. Hotel ma ograniczone miejsce, gdzie w bezpieczny sposób może zmieścić się określona ilość osób. Dlatego zanim umówicie się na rozmowę z właścicielem lub menadżerem obiektu, warto sprawdzić na stronie czy zmieścicie w komfortowych warunkach wszystkich swoich planowanych gości.
Dom weselny Dwór nad Narwią może pomieścić do 200 osób przy prostokątnych, klasycznych stołach oraz do 160 osób przy stołach okrągłych. Pamiętaj, że zajmują one więcej miejsca, ze względu na konieczność specjalnego ułożenia stołów na sali. Dlatego jeżeli chcesz zaprosić więcej osób, lepiej postawić na klasyczne ułożenie stołów.

Odległość od lokalizacji ślubu oraz możliwość noclegu

Weselny Dwór nad Narwią jest szczególnym miejscem. Położony w Pułtusku, jest idealnie zlokalizowany nie tylko dla osób mieszkających w pobliżu, ale również pochodzących z Warszawy. Dojazd z Warszawy zajmuje nieco ponad godzinę, co jest idealnym momentem na złapanie chwili oddechu przez Parę Młodą oraz pewną integrację gości w busach specjalnie wynajmowanych z tej okazji. Dzięki zapewnieniu transportu dla gości oraz noclegu po weselu, można spokojnie zająć się organizacją samej uroczystości. Nie musisz martwić się o dojazd.
Jednak jest to kolejna kwestia, którą warto sprawdzić na początku, kiedy dopiero zaczynasz rozglądać się za doskonałą salą weselną w pobliżu Warszawy. Jeżeli dom weselny nie jest w stanie zorganizować noclegu dla gości, wtedy organizacja wesela w odległości większej niż 30 minut jazdy od miejsca zaślubin, może być problematyczna. Jednak obecnie zapewnienie noclegu dla gości jest w standardzie obsługi każdej sali weselnej pod Warszawą.

Otwarcie smażalni świeżych ryb. Zapraszamy od piątku do niedzieli w godzinach 12:00 - 20:00!
This is default text for notification bar