eventy firmowe Warszawa

Wesela w plenerze czy sala weselna?

Sala weselna jako miejsce organizowania przyjęcia po uroczystości zaślubin jest nadal bardzo popularnym rozwiązaniem. To na nią decyduje się największa ilość Młodych Par. Ma to szereg zalet. Najważniejszą jest niezależność przebiegu przyjęcia od warunków pogodowych. Sala weselna pod Warszawą może być miejscem organizacji wspaniałego przyjęcia przez cały rok, niezależnie od tego, czy za oknami jest piękne słońce, czy śnieżyca. To właśnie to wpływa na ostateczną decyzję dotyczącą miejsca odbywania się wesela.

Jednak w ostatnich latach na popularności znacznie zyskują wesela w plenerze. Jest to trend, który przybył do nas z zachodnich krajów, gdzie wszystkie uroczystości, zarówno zaślubiny jak i wesele odbywają się na zewnątrz. To rozwiązanie ma również pewne niezaprzeczalne zalety. W piękne, słoneczne dni, kiedy słońce nagrzewa cały dzień ziemię, a noce nadal są ciepłe, wesele w plenerze jest doskonałym rozwiązaniem dla osób, które mają romantyczną duszę i marzą o specjalnych okolicznościach wesela.

Dom weselny pod Warszawą

Dwór nad Narwią, dom weselny pod Warszawą, oferuje połączenie tych dwóch form. Jeżeli marzycie o uroczystym ślubie w plenerze, z przyjemnością zorganizują dla Was taką uroczystość. Wszystko jest w pełni dopasowane do Pary Młodej, dlatego macie gwarancję, że ten dzień będzie dla Was niezapomniany. Jest to doskonałe rozwiązanie dla osób, które planują ślub humanistyczny. Złożenie przysięgi, napisanej samodzielnie jest specjalnym momentem, który zostaje z nami na długie lata.

Otwarcie smażalni świeżych ryb. Zapraszamy od piątku do niedzieli w godzinach 12:00 - 20:00!
This is default text for notification bar