dekoracje weselne

Nowoczesne dekoracje weselne – jakie rozwiązania warto wybrać?

Planowanie przyjęcia weselnego jest czasochłonnym oraz dla wielu par dosyć stresującym procesem. Nowożeńcy marzą o niezapomnianym dniu oraz perfekcyjnej organizacji. Po ustaleniu terminu ceremonii przychodzi moment wyboru stylu wesela oraz związanych z tym dekoracji, które zapewnią odpowiedni klimat.

Nowoczesne dekoracje na wesele — które wybrać?

W pierwszej kolejności warto zastanowić się nad klimatem przyjęcia, który zadecyduje o doborze dodatków i kolorów przewodnich. Od lat niezmiennie ogromnym zainteresowaniem cieszą się wesela w stylu boho, vintage, glamour i modern. Wśród dekoracji i atrakcji, które królują w nowoczesnych trendach, można wymienić takie rozwiązania jak:

  • minimalistyczna zastawa stołowa
  • numerki na stołach i tablica z rozmieszczeniem gości
  • świece i lampiony
  • dodatki w stylu eko
  • roślinne kompozycje
  • nowoczesne technologie (oświetlenie LED, hologramy, podświetlane napisy, elektroniczne zaproszenia)

Uniwersalne rozwiązanie – minimalizm i klasyka

Jeśli przyszła Para Młoda nie do końca wie, w jakim stylu chce urządzić przyjęcie, warto w takiej sytuacji postawić na minimalizm i klasykę, jednak wciąż w nowoczesnym wydaniu. Wówczas można zdecydować się na przykład na pojedyncze, duże kwiaty umieszczone w minimalistycznych wazonach, proste świeczniki czy delikatne girlandy.

Dobierając dekoracje, należy pamiętać, aby poszczególne elementy były ze sobą spójne. Dzięki temu całość będzie prezentowała się niezwykle efektownie. Oczywiście nie trzeba zajmować się wszystkim samodzielnie. Planując aranżację sali, warto skorzystać z usług profesjonalistów – dekoratorów lub florystów.

Gdzie zorganizować wesele pod Warszawą?

Wesele to wydarzenie, w którym nie liczą się tylko dekoracje. Niezwykle ważny jest również wybór odpowiedniego miejsca, w którym każdy szczegół przyjęcia weselnego będzie dopięty na ostatni guzik, dopracowany i perfekcyjny.

Jeśli szukasz obiektu do zorganizowania wesela pod Warszawą, wybierz Dwór nad Narwią. Oferujemy elegancką i klimatyzowaną salę, w której znajdują się stonowane i stylowe dekoracje, wpisujące się w aktualne trendy. Gwarantujemy również doskonałe i spersonalizowane menu, obejmujące dania przygotowywane ze starannie wyselekcjonowanych składników. Dysponujemy także komfortowymi miejscami noclegowymi dla gości.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *