weekend pod warszawa

Romantyczny weekend we dwoje – wybierz Dwór nad Narwią

Wybór idealnego miejsca na spędzenie romantycznego weekendu we dwoje jest niezwykle ważny. Otoczenie, w którym przeżyjesz wspaniałe chwile z ukochaną osobą, powinno być malownicze i jednocześnie spokojne, żeby zapewnić możliwość swobodnego wypoczynku. Takie warunki gwarantuje swym gościom Dwór nad Narwią.

Wyjątkowy weekend we dwoje pod Warszawą

Dwór nad Narwią położony jest niedaleko Warszawy i Pułtuska. Dzięki temu goście mają zapewnioną ciszę i zyskują szansę na podziwianie nietuzinkowej przyrody, która jest charakterystyczna dla województwa mazowieckiego, w którym znajduje się obiekt. Mnogość zachwycających roślin zdecydowanie pomaga stworzyć sielski klimat, który gwarantuje możliwość realnego odpoczynku z dala od miejskiego zgiełku.

Idealne atrakcje dla par

Warto wspomnieć, że Dwór nad Narwią znajduje się zaledwie 200 m od rzeki Narwi. Można zorganizować w niej spływ kajakowy lub rejs gondolą. To niezwykle romantyczne atrakcje, które będą doskonałym urozmaiceniem wspólnego wyjazdu.

Osoby, które lubią przebywać wśród zwierząt również będą zadowolone, bowiem na terenie obiektu mieszkają zarówno konie czy kuce, jak i majestatyczne pawie, które można zobaczyć z bliska. Warto pomyśleć również o aktywnym spędzeniu czasu, np. o wyciecze rowerowej po pięknych okolicznych terenach.

Komfortowy nocleg i wyjątkowa kuchnia

Dwór nad Narwią oferuje również ciekawą infrastrukturę hotelową. Każdy, kto pragnie spędzić wymarzony, romantyczny weekend w otoczeniu wspaniałej, nieskalanej przyrody, otrzymuje do dyspozycji elegancki, komfortowy pokój z niepowtarzalnym widokiem. Oprócz tego, na terenie obiektu znajduje się również elegancka restauracja ze starannie dopracowanym menu, w którym znajdują się przede wszystkim aromatyczne, staropolskie potrawy podane w sposób innowacyjny.

Szukając idealnego miejsca na spędzenie niezapomnianego i wyjątkowego weekendu z ukochaną osobą, warto zdecydować się na uroczy zakątek, skryty pośród zieleni i dający szansę na udany wypoczynek. Niezaprzeczalnie, takim właśnie obiektem jest Dwór nad Narwią, który oferuje mnóstwo atrakcji dla par.

Leave a Comment

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Otwarcie smażalni świeżych ryb. Zapraszamy od piątku do niedzieli w godzinach 12:00 - 20:00!
This is default text for notification bar